Kocaeli Gebze Evden eve nakliyat

Gebze ev Depolama Hizmetleri

Gebzede Evden eve nakliyat hizmeti sunmakta olan firmamız yalnızca eşyaların bir yerden başka bir yere taşınma işlemini yapmakla sınırlı değildir. Ayrıca sizlere kullanmadığınız fazla eşyaların, atılmasını istemediğiniz eşyalarınızın ve ya yurtdışına çıkma durumunuzda muhafazasını istediğiniz eşyalarınız vs. gibi eşyalarınızın muhafazası için depolama hizmeti de sunmaktayız.

Depolama nakliyat  hizmetinin tamamlayıcı bir unsurudur. Depolama hizmeti alınacak firmalardan  siz müşterilerimizin daha sonra sorun yaşamaması ve eşyalarınızın güvenliğinin tam anlamıyla sağlanabilmesi için belirli kriterlerin olması gerekmektedir. Firma olarak sizlere en doğru depolama hizmeti sunmak adına gerekli özen ve önemi göstermek adına çalışmaktayız. Eşya depolanmadan önce firmamız bünyesinde çalışan özenle seçilmiş ekspertizlerimiz evinize gelerek nakliye için gerekli bilgileri toplar ve taşıma için gerekli ekibi özenle seçer. Eşya depolanması için seçilen ekibimiz eşyalarınızı hijyenik, güvenilir, sağlam bir nakliye için gerekli ambalajlamalarını yaparlar. Nakliye araçlarımız gerekli büyüklükte olup eşyalarınızı parça parça değil tek bir seferde depolarımıza eşyalarınız götürülür. Eşya depolarımız temiz, hijyenik olup garantili depolama hizmeti verilmektedir. Eşyalarınızı en güvenli donanımlara sahip Avrupa standartları çerçevesinde depolarımızda muhafaza ederek kalitenin ve güvenin temelini oluşturmaktayız. Depolanan eşyalarınızın gerekli havalandırma ihtiyaçları sağlanarak eşyalara herhangi bir şekilde zarar gelmesinin önüne geçilmekte bu bağlamda sizlere en doğru hizmeti vermek için gereken her şeyin yapılacağının garantisi verilmektedir. Expertiz arkadaşımızın hazırlamış olduğu fizibilite raporu doğrultusunda gereken ambalaj malzemeleri getirilerek depolanacak olan malzemeleriniz bütünüyle ambalajlanıp gereken tedbirler alınmaktadır. Ambalaj malzemelerinin kalitesine dikkat eden firmamız havalı patpat adı verdiğimiz malzemeleri kullanarak sargısı yapılan eşyalarınızın havalanmasını amaçlamaktadır. Ayrıca depolarımızda iklimlendirmeye önem verilmekte eşyalarınızın en doğru şekilde muhafaza edilmektedir.

Evinizde veya ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı güvenilir olarak saklamak isterseniz firmamız ile irtibat numaralarımız aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz zaman sizlere konusunda uzman eksperlerimiz eşyaları yerinde tespitlerini yapmak için randevu isteyeceklerdir. Bu hizmet sizlere ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Belirlenen günde eksperlerimiz eşyalarınız tespitini yaparak sizlere en uygun depolama seçeneklerini, ambalajlama tekniklerini, ve depo ücretini yerinde tespit yaptıktan sonra sunmaktadırlar. Sizlerin memnuniyetini her daim önemseyen firmamız kalitenin ve güvenin adresi olmak adına her zaman hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Profesyonel ekibimiz ve tecrübe dolu geçmişimizle sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız. Sizleri memnun etmek adına elimizden geleni yapacağımıza garanti etmekteyiz. Firma olarak müşteri memnuniyeti esastır! Bunun bilinciyle hareket etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir