Gebze içi evden eve nakliyat

Ofis ve Büro Taşımacılığı

Gebze içi Evden eve nakliyat kadar özen ve dikkat isteyen bir taşıma kolu olan ofis ve büro taşımacılığı, işlerin kesintisiz sürmesi ve herhangi bir kayıp yaşanmaması açısından büyük önem taşır. Ayrıca ofis ve büro nakliyat işlemi işlerin aralıksız bir şekilde sürmesi ve herhangi bir kayıp meydana gelmemesi açısından büyük ehemmiyet taşımaktadır. Firmamız olarak bir süredir taşımacılık deneyimini bu alanda büyük bir başarı ve güven ile devam ettirmekteyiz. Hedefimiz ise her zaman müşteri memnuniyetidir!

Çalışma başlamadan evvel alanında uzman olan kişiler tarafından bir keşif işlemi gerçekleştirilir. Gerekli olan tüm konularda bilgi birikimine sahip olan ve gözlem gerçekleştiren eksperler, titizlikle ayrıntılara büyük bir özenle yer veren detaylı bir fizibilite raporu çıkartır. Bu rapor doğrultusunda çalışması gereken kişi sayısı, kullanılması gereken araç, kullanılması gereken ambalaj malzemesi miktarı ve eşyaların taşınmasında asansör kullanılması durumda bina asansörünün mü yoksa seyyar asansörlerimizin mi kullanılması gerektiği yapılan fizibilite raporunda belirtilir. Ardından belirlenen bu bilgiler ışığında her iki taraf arasında müşterinin belirdiği zaman diliminde başlamak üzere sigorta ve iş sözleşmesi imzalanır ve taşıma için gün beklenmeye başlanır. Nakliye sigortası taşınma esnasında yaşanabilecek bütün sorunlara karşı haklarınızı koruma altına alıyor, olası aksiliklerde tüm zararınızı karşılayabiliyor. Taşıma gününün gelmesiyle beraber iş başlangıcı yapmak üzere profesyonel ekibimiz fizibilite raporunda belirlenen büyüklükte araçla birlikte adresinize gelerek çalışmalarına başlar.

Ofis ve büro taşımacılığında ambalajlama büyük biz özen gerektiren başlıca unsurlardandır. Özellikle hassas eşyalarında dahil olduğu tüm eşyaların zarar görmeyeceği bir şekilde taşınması için en uygun bir şekilde paketleme ve ambalajlama işlemi gerçekleştirilir. Haliyle var olan eşyaların bütünü zarar görmeyecek bir şekilde önlem alınıyor ve bütün eşyaların en sağlıklı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştiriliyor. Sizde eşyalarınızın güvence altında ve zarar görmeyecek bir şekilde taşınmasını talep ediyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Her açıdan firmamız bu konu ile alakalı bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Eşyalarınız büyük bir özen ve titizlikle işinin ehli elemanlarımız tarafından ambalajlanarak taşıma işlemi için uygun hale getirilecektir. Müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte olan firmamız sizlere en uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet sunmak adına çalışmalarını yürütmektedir. Müşteriler bir gün için değil her gün içindir! Ambalajlama işlemi ile birlikte marangozumuz tarafından monte demonte gerektiren mobilyalarınızın sökümünü sağlayarak özenle ambalajlanmasını gerçekleştirir ayrıca klasörleriniz özenle kartonlara yerleştirilir sırası bozulmadan üzerine yazılarak taşımanın yapılacağı yerde neyin nereye koyulacağı konusunda bir karmaşanın da önüne geçilmiş olur. Bütün bu işlemler sonucunda eşyalarınız özenle araca yerleştirilerek büyük bir hassasiyetle gideceğiniz yere ulaştırılır ve hızlıca yerleştirilir. Bütün bu hizmet hızlı ve güvenli bir şekilde yapılarak sizlerin de kaldığınız yerden çabucak başlayarak işlerinize hızlı bir şekilde dönmeniz amaçlanır.

Eğer sizde ofis ve büro nakliyat hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bizlere irtibat numaralarımız aracılığıyla 7/24 ulaşabilir ücretsiz ekspertiz talebinde de bulunabilirsiniz. Firmamız ofis ve büro nakliyatı konusunda en uygun fiyatları müşterilerine sunmaktadır. Son olarak ise sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet ile problem çıkmayacak bir şekilde taşınma işleminiz gerçekleşir. Sizlere en doğru kaliteli hizmeti sunmak adına gerekeni yapacağımızın garantisini vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir